Czy warto kupić dom do remontu?

drzwi Gerda

Wysokość kosztów remontu uzależniona jest w znacznym stopniu od regionu, w którym jest budynek. Chodzi przede wszystkim o dostępność firm budowlanych, koszt materiałów w określonym regionie albo dostęp do surowca. I tak na przykład jest w sytuacji, gdy znajdzie się drewniane domy na sprzedaż. Dla przykładu region Podkarpacia może okazać się korzystniejszy cenowo dla kupca takiej nieruchomości, niż przykładowo Warszawa. Wynika to z faktu, iż we wspomnianym regionie wiele firm budowlanych zajmuje się konstrukcjami drewnianymi oraz sporo z nich ma dostęp do dobrego surowca, a co się z tym wiąże, na rynku jest większa konkurencja i ceny mogą być przez to niższe, niż w innych regionach Polski.

Stolarka otworowa, czyli gdzie kupić drzwi i okna?

Inna sytuacja jest w momencie, gdy chcemy wymienić drzwi lub okna. W Warszawie i okolicy, ze względu na dużą konkurencję, ceny są najniższe w Polsce. Doskonałym przykładem jest firma Domar, która dzięki współpracy z największymi producentami drzwi Gerda, Porta i innymi dominującymi na rynku, ma ofertę cenową nie do przebicia – sprawdź tu. Wszyscy wiemy, że drzwi Gerda to najwyższa jakość w stosunku do ceny. Prócz doskonałych cen drzwi, Domar oferuje również okna różnych marek w doskonałych cenach. Warto tu wspomnieć, ze firma prócz dystrybucji zajmuje się montażem, przy czym łącząc go z zakupem zyskujemy na podatku Vat.

drzwi Gerda

Jak już wspomniano, oszacowanie kosztów naprawy czy remontu warto zlecić specjalistom, by nie okazało się, że koszty te jednak przewyższają założony budżet. Pamiętaj również, że możesz się zawsze potargować i tym samym ugrać spory rabat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *